15 yaşında başladığı diyet öldürüyordu!

15 yaşında başladığı diyet ölümün kıyısına götürdü. 23 kiloya kadar indikten sonra hastanelik olan İngiltereli genç kadın, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata geri döndü. Şimdi 23 yaşında olan Hannah Lucas, bakın yaşadıklarından sonra nasıl bir değişim geçirdi…

İngiltere’nin Merseyside bölgesinde yaşayan Hannah Lucas 15 yaşından itibaren diyet yapmaya başladı. Yıllar içinde 25 kilograma kadar düştü… Yürüyemeyecek hâle gelmişti.

Şimdi 23 yaşında olan genç kadının şimdiki hali oldukça şaşırtıyor. Genç kadın o günlerde 60 yaşındaki bir yaşlı kadın gibi göründüğünü söylüyor.

Lucas’ın hastanede çekilmiş bir görüntüsü… Lucas, uzun süre yaptığı diyetin ardından beslenme bozukluğu yaşamaya başladığını anlattı. “Kilo vermeye başlamıştım ve insanlar buna dikkat ettiler. Bana iyi göründüğüm için övgüde bulunuyorlardı” (MYNET.COM)

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.