Nükleer denizaltındaki seks skandalında şok detaylar

İngiliz HMS Vigilant denizaltısındaki mürettebat teste sokuldu, kanında kokain bulunan dokuz denizci ordudan atıldı. Kaptan ve yardımcısının denizaltında görevli kadın askerlerle birlikte olduğu belirlendi. Diğer askerler ise ABD’de kaldıkları otelin havuzunda hayat kadınlarıyla ilişkiye girmiş.

İngiliz donanması, denizaltı HMS Vigilant’taki seks skandalıyla çalkalanıyor. Nükleer silahlar taşıyan denizaltının kaptanı Stuart Armstrong’un asteğmen Rebecca Edwards’la ilişki yaşamasıyla başlayan skandalın detayları ortaya çıktı.

İngiliz basınının manşetten verdiği habere göre, kaptan Armstrong ve 21 yaşındaki asteğmen Edwards’la birlikte yedi denizci daha ordudan kovuldu. Bu isimler arasında kaptan yardımcısı 37 yaşındaki Michael Seal ve 27 yaşındaki teğmen Hannah Litchfield da var.

Yapılan testlerde mürettabatın kanında kokaine rastlandı. Uyuşturucunun denizaltı ABD sularında demirliyken alındığı belirtiliyor.

Soruşturma sırasında denizaltında görevli askerlerin kaldıkları otelin havuzunda hayat kadınlarıyla birlikte olduğu belirlendi.

İngiliz gazeteleri, olayın donanma tarihindeki en kötü skandallardan biri olduğunu yazdı.

İngiltere yasaları, gemilerde görevli askerlerin ilişki yaşamasını yasaklıyor.(MYNET.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin