Londra Arif Edizer ve Grup SOS ile yıkıldı

KIBRISLI toplum tarafından çok sevilen ve Kıbrıs’ın efsane grubu olarak anılan Grup SOS ve Kıbrıs’ın güçlü seslerinden Arif Edizer Londra’da konser verdi.

18 Mart Pazar akşamı Major Events tarafından düzenlenen etkinlik, Cyprus Meze Bar’da gerçekleşti ve konserde şarkılar hep bir ağızdan eşlik eden Londralılar büyük coşku yaşadı.

Kıbrıs’ın en sevilerin gruplarından birisi olan grup SOS ve Kıbrıs’ın çok iyi tanınan güçlü sesi Arif Edizer sahne alarak muhteşem bir geceye imza attı.

Gece’de sahneye ilk olarak SOS grubu çıktı. Grubun çaldığı müzik eşliğinde güçlü sesi ile solist Muhittin Yangın Londra halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Grup SOS, Ahmet Kaya, Barış Manço ve Cem Karaca gibi ünlü isimlerin şarkılarını seslendirirken bazı Kıbrıs parçaları da söyledi. Konsere katılanlar Yangın’a hep bir ağızdan eşlik etti.

SOS grubundan sonra sahneyi Kıbrıs’ın sevilen sanatçılarından Arif Edizer aldı. Herkes tarafından çok sevilen şarkılar arasında olan ‘Ben yoruldum hayat’ şarkısını söyleyen Edizer, izleyenleri de kıramayıp tüm istek parçaları seslendirerek konukların gönlünde taht kurdu.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.