Yarın Londralılar, Bedük ve Gazel dinleyecek

Türkiye’nin sıra dışı ve sevilen müzik insanı Bedük, yarın Londralılara unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor. Islington’da bulunan O2 Academy’de sahne alacak Bedük, izleyicilerine sürprizler yapmaya hazırlanıyor.

Ünlü sanatçının yeni albümünden parçalara da yer vereceği performansında, Londra’da doğup büyüyen ünlü şarkıcı Gazel’de O2 Academy sahnesinde bir performans sergileyecek.

Konser için hazırladığı repertuvarda en sevilen cover’larından olan Koyver Kendini, Sude, Bi Dans Etsek, This Fire – Franz Ferdinand, Rock ‘n’ Roll Queen –  The Subways, Missing- Everything But The Girl gibi parçaları ekleyen Bedük aynı zamanda geceye özel ‘Around The World’ – Daft Punk ve ‘California Love’ –  2Pac and Dre ikilisinden bir potpuri yapacak.

BEDÜK KİMDİR?

Bedük 2006 yılında, sayısız ödüllerinin ilki olan En İyi Dans Müzik Yapımcısı ödülünü kazandıktan sonra, kendi yazdığı, kaydettiği ve yapımcılığını üstlendiği bir dizi albüm çıkarmış, bu albümlerin getirdiği başarı ile müzik listelerinde 1 numaraya çıkmıştı. GO Albümü ise MTV dahil 5 farklı önemli müzik ödülüne daha aday gösterilmişti. 7 albüm ve milyonlarca albüm satışı, milyonlarca izlenen müzik videoları, yüzlerce kapalı gişe konser ve sayısız ödülden sonra Bedük, 10 yıldır kendisi dışında diğer sanatçılar için düzenleme, yapımcılık ve şarkı sözü yazarlığı yapıyor. Sıla, Sabahat Akkiraz, Harun Kolçak, Mirkelam bunlardan sadece birkaçı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.