Osman Balıkçıoğlu’nun sevilen skeçlerini dinleyin

LONDRA ve Kıbrıs’ta bulunan Türk toplumunun sevilen isimlerinden Yazar Osman Balıkçıoğlu, 15 yıl içerisinde radyoda yaptığı 200’ün üzerinde programdaki sevilen skeçleri tek bir USB’de topladı.

“Mamıt ve suç ortakları” isimli radyo programının özellikle Londra ve Kıbrıs’taki Türk toplumundan yoğun bir dinleyici kitlesi bulunduğunu belirten Yazar Osman Balıkçıoğlu Londra Gazete’ye şu açıklamaları yaptı: “Yeni zamanlarda eğlence anlayışları biraz farklılaştı. Ancak eskiler bilir, biz radyo dinleyip mutlu olurduk. O zamanlarda yoğun bir emekle hazırladığımız radyo skeçlerinin en sevilenlerini bir USB bellekte topladım. Bu sayede eskiden programlarımızı takip edenler nostalji yaşayabilecek.”

İngiltere’nin her yerine posta ile gönderim yapabileceğini belirten Balıkçıoğlu, USB belleğin tanıtım amacıyla posta ücreti dahil 8 pound olduğunu belirtti. Siz de nostalji yaşamak ve bu birbirinden değerli skeçleri aracınızda veya evinizde keyifle dinlemek istiyorsanız osmanbalikcioglu@yahoo.co.uk adresine email atabilir veya 07985 184160 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.