Brighton’da Türkçe Kısa Film Festivali

BRIGHTON Anadolu Arkadaşlık Grubu Derneği, bir ilke imza atarak Türkçe Kısa Film Festivali gerçekleştirecek.

Brighton’da 2 Temmuz’da gerçekleşecek film festivali geçtiğimiz haftalarda Manchester’da yapılmıştı. Özellikle belgeseller ile ilgili çok iyi geri dönüşler alınan festival Brighton’daki izleyicilerle buluşacak.

Brighton’daki Anadolu Arkadaşlık Grubu Derneği Başkanı Mustafa Mersinoğlu’nun öncülüğünde gerçekleşecek organizasyona katılımın yoğun olması bekleniyor. Yedi değişik türde kısa filmden oluşan gösterimler herkese açık ve ücretsiz gerçekleşecek. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek film gösterimlerinde İngilizce alt yazı da yer alacak. Katılımcılar gösterim sonunda sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde sohbet etme fırsatı yakalayacak. Community Base 5. Kattaki konferans Odası, Güney Girişi, 113 Queens Road, BN1 3XG, Brighton adresinde gerçekleşecek gösterim saat 15.00’te başlayacak ve saat 18.00’de sona erecek. Detaylı bilgi için 07952 290106 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.