Türk mühendisler gerçek Transformers üretti

1

12 mühendis ve 4 teknisyenin uzun çalışmaları sonucunda aynı Transformers fenomeni gibi, arabadan robota dönüşen bir teknoloji icat edildi.

Tek bir düğmeyle BMW marka arabayı kolları ve bacakları dahil olmak üzere dev bir robota dönüştüren teknoloji, ANTIMON adına sahip. İlk bakışta normal bir BMW izlenimi veren araba, tek bir komutla girdiği değişimle internette gündeme oturdu. Türk firma Letvision tarafından tasarımı ve mühendisliği yapılan ANTIMON, önümüzdeki dönemlerde meraklıları için satışa çıkarılacak.

Henüz trafiğe çıkmak için gerekli motorlarının modifiyesi gerçekleşmemiş araç, ileride yeni modellerinin sinyallerini de verdi. Letvision, henüz araç için bir fiyat biçmemiş olsa bile gelecek teklifleri değerlendireceğini ve istek üzerine yürüme gibi fonksiyonların da eklenilebileceğini açıkladı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.