Harun Kolçak’ın yayınlanmayan şarkıları dinleyicileriyle buluşacak

Harun Kolçak’ın 'Yarım kalan şarkılar'ı dinleyicileriyle buluşacak

2017 yılında kaybettiğimiz şarkıcı ve söz yazarı Harun Kolçak, “Hatıra” albümü ile yayınlanmayan şarkıları dinleyicileriyle buluşacak.

Prostat kanserine yenik düşerek vefat eden Harun Kolçak’ın yarım kalan şarkılarının da içinde bulunduğu doğum gününe özel bir “Hatıra” albümü, yarın Arpej Yapım etiketi ile dijital platformlarda yayınlanacak.

“Hatıra” albümünde sanatçının “Çeyrek Asır” albümü öncesi hazırlıklarına başladığı ancak tamamlanamayan “Deliyim” ve “Haberin Bile Yok” adlı iki yeni şarkısı da bulunuyor.

“Hatıra” albümünde “Elimde Değil” şarkısının iki farklı versiyonu ve “Deli Et Beni” şarkısının yeni versiyonları da yer alıyor. Mehmethan Dişbudak ve Alper Atakan’ın aranje ettiği albümde toplamda 7 şarkı bulunuyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.