THY, Pegasus ve Atlasglobal’dan 23 Haziran’ı kapsayan biletler hakkında karar

THY, Pegasus ve Atlasglobal 6 Mayıs akşamı YSK'nın İstanbul seçimlerini yenileme kararı vermesi ve yenilenecek seçim tarihini 23 Haziran olarak açıklamasının ardından yolcularıyla sosyal medya hesapları üzerinden bir bilgilendirme mesajı paylaştı.

Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve Atlasglobal İstanbul seçimlerinin yenilenecek olması üzerine İstanbul kalkış ve varışlı olup yeni seçimlerin yapılacağı 23 Haziran tarihini kapsayan biletler için yolculara kesintisiz iade, iptal ve değişiklik hakkı tanındığını duyurdu. Şirket, bilete bağlı dönüş uçuşu için de aynı hakkı tanıyacak.

Şirketler pek çok vatandaşı etkileyecek bu kararlarını sosyal medyadan duyurdu.

Atlasglobal’in Twitter hesabından yapılan açıklamada “23 Haziran Seçimlerine uçuşları denk gelen yolcularımızın biletleri için değişiklik hakkı verilmiştir” denildi.

Pegasus tarafından yapılan açıklama 6 Mayıs ve öncesinden alınan ve İstanbul kalkış ve varışlı, uçuş tarihi 23 Haziran’ı kapsayan biletler için ücretsiz değişiklik ve kesintisiz iade, iptal yapılabileceğini duyuruldu. Şirketten yapılan açıklamada söz konusu bilete bağlı dönüş uçuşları için de aynı hakkın tanındığı ifade edildi.

Türk Hava Yolları adına ise kararı Basın Müşaviri Yahya Üstün duyurdu. Üstün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli misafirlerimiz 23 Haziran tarihinde yenilenecek olan seçim nedeniyle 6 Mayıs tarihi ve öncesinde satın aldığınız, 20-26 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz İstanbul kalkışlı ve varışlı seyahatlerinizi, 15 Mayıs tarihine kadar masrafsız şekilde değiştirebilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

Seçim Anketimize Siz de Katılın

Ankete katılmak için buraya tıklayın.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin