Bilgisayar kursları haftaya başlıyor

classroom

Kıbrıs Türk Kültür Derneğinde bilgisayar ve teknoloji yeni dönem kayıtları başladı.

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan dernek yetkilileri şu ifadelere yer verdi: “Kurslarımızda Facebook, internet, e-mail, laptop, ipad, İPhone, bilgisayar, tablet kullanımı, dijital fotoğrafçılık, ücretsiz telefonlaşma, görüntülü telefon konuşma dersleri öğretilecek. Kurslarımız dernek binamızdaki toplam 10 kişilik sınıfta ve tecrübeli iki öğretmen tarafından verilecek. Kurslar, Salı ve Perşembe günleri, haftada iki gündür. Dersler deneyimli öğretmenler tarafından Türkçe konuşarak öğretilmektedir.

Geniş kapsamlı bilgisayar kurs programı 9 senedir devam etmektedir ve yetişkinlerin, bilgisayar ve yeni iletişim teknolojilerini kullanabilmeleri için yıllar içinde daha da geliştirilmiş ve birçok kişinin hayatında yeni bir dönem başlatmasına fırsat sunmuştur.

Bazı kursiyerler ilk defa çocuklarıyla ve torunlarıyla Facebook, Skype ve Tango ile haberleşebildiler. Önceki öğrenciler bu büyük değişimden çok memnun oldular, siz de çekinmeden kurslara katılıp hayatınızı kolaylaştırarak, yalnızlığınıza da veda edebilirsiniz.

“Ben öğrenemem demeyin” arayın. Dersler çok samimi bir ortamda geçiyor ve herkesle tek tek ilgileniyoruz. Kayıt ücreti 20 pounddur. Yerlerimiz çok sınırlı olduğundan ilgilenenlerin kayıt için 07946 344 667 ‘yi arayarak Gülnur hanımla bir an önce temasa geçip kayıtlarını şimdi yapmaları gerekmektedir.”

Bilgisayar ve teknoloji dersleri Kıbrıs Türk Kültür Derneğinin 14a Graham Road, Hackney, London E8 1BZ adresindeki binasında gerçekleşecek.

dsc09464dsc09409

esra

sinifimizda

 

 

 

 

 

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.