Londra’daki Cumhuriyet Balosu’na Muharrem İnce de katılacak

 

CUMHURIYET HALK PARTISI (CHP) TBMM GRUP BASKAN VEKILI MUHARREM INCE, PARTISININ GENEL MERKEZINDE BASIN TOPLANTISI YAPTI. (ANADOLU AJANSI - BULENT UZUN) (20120401)

Bu yıl 30 Ekim’de gerçekleşecek olan Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına Cumhuriyet Halk Partisi’nde 2 Dönem Grup Başkan Vekilliği yapmış, 26. Dönem Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce konuk oluyor.

Grand Place Banqueting Suite’teki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması 30 Ekim Pazar günü saat 18.30-23.30 arasında gerçekleştirilecek. İngiltere Türk Dernekleri Federasyonun yapmış olduğu açıklamada “Cumhuriyet’imize her zamankinden daha çok sahip çıkmamız gerektiği bu günlerde, yüreğinde Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi taşıyan tüm dostlarımızın Cumhuriyeti’mizin 93. yılını kutlama onurunu birlikte yaşamaya davet ediyoruz. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk: “Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır.” sözleri yer aldı. Gerçekleştirilecek olan baloya goo.gl/forms/6eYVq6eQmjFAGUpj2 internet adresinden katılım için başvuru yapabilecekler.

Daha fazla bilgi almak için 07561101840 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bilet almak isteyenler ayrıca 228A Kingsland Road, London, E2 8AX adresine Pazartesi ve Çarşamba günleri 06.30-9.00 arası giderek balo için biletlerini temin edebilecekken, hafta sonu bilet almak isteyenler ise Cumartesi günü saat 13.00-19.00 arasında aynı adrese giderek kişi başı 40 pound olan biletleri alabilirler. Aynı zamanda çek ödemesi gerçekleştirmek isteyenler Federation Of Turkish Associations Uk hesabı ile aynı adresinden gerçekleştirebilirler. Banka Transferi gerçekleştirmek isteyen kişiler ise Turkish Bank (UK) Limited üzerinden, Federation of Turkish Association UK ismi 40-51-98 sıralama kodu, 08230188 hesap numarası ve referans olarak isim ve soy isim girerek ödeme yapabilirler.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.