“Toplumumuzun her sorunu bizim sorunumuzdur”

h1p1

Dalston’da bulunan Epic Dalston’da bugün (16 Ekim Pazar) yapılacak olan CHP İngiltere Birliği Genel Kurulu’nda Başkanlığa aday olan Hasan Dikme, genel kuruldan önceki son kahvaltıyı 9 Ekim Pazar günü Haringey’de bulunan Şelale Restaurant’da gerçekleştirdi.

CHP Demokrasi ve Birlik Grubu’nun Başkan aday Hasan Dikme’nin ekibinden yirmi kişilik grup ile hazır bulunduğu kahvaltıya yaklaşık yüz CHP gönüllüsü katıldı. Oldukça coşkulu geçen kahvaltıda Hasan Dikme CHP İngiltere Birliği ile ilgili hazırladıkları plan ve projeleri katılımcılar ile paylaştı.

CHP ÇALIŞMA MERKEZİ

Yönetime seçilmeleri durumunda ilk işlerinin CHP İngiltere Birliğini layık olduğu noktaya taşıyabilecek çalışma gruplarını kurmak olacağını belirten Dikme, ilk kuracağımız çalışma grubu “CHP Çalışma Merkezi Grubu” olacak dedi. İngiltere’nin CHP için çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Dikme, seçilmeleri halinde dil, din, ırk, mezhep, cinsiyet gözetmeden bütün vatandaşları eşit kucaklayacaklarını ve herkesi CHP’ye katkı sunmaya davet edeceklerini belirtti.

HALKIN HER SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR

Seçim çalışmaları boyunca halkın sorunlarını ve CHP İngiltere Birliği’nden beklentilerini tespit ettiklerini belirten Dikme, sorunlara yönelik olarak tam donanımlı çalışma grupları kuracaklarını ve halkın sorunlarını kendi sorunları gibi benimseyerek çözüm üreteceklerini belirtti. Bu bağlamda vatandaşların yaşlılık, kadın, gençlik, eğitim, öğretim, göçmenlik hatta vatandaşların acılı günlerinde cenazelerini Türkiye’ye gönderirken yaşadıkları sorunlar dahil olmak üzere tüm sorunlarla ilgileneceklerini vurguladı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.