Zeren Sefa için Aziziye Camisinde mevlit okutulacak

ek-foto

 

İngiltere’de mali müşavirlik yapan ve Londra’da tedavi gördüğü Harley Street klinikte geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Kıbrıslı Türk işadamı Zeren Safa için mevlit okutulacak.

Merhum Zeren Safa için 13 Kasım Pazar günü Londra’da bulunan Azize Camiinde sevenleri ve ailesi bir araya gelecek. Pazar günü gerçekleştirilecek olan dua saat 14.45’te başlayacak. 117 Stoke Newinghton Road, London, N16 8BU adresinde bulunan Aziziye Camisinde buluşacak olan sevenleri için Zeren Safa’nın aile üyelerinden Mihrişah Safa, Emre Zeren Safa ve Deniz Safa açıklama yaparak “Okunacak olan duada sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”dediler. Daha fazla bilgi almak için Aziziye camisine 0207 254 0046 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sosyal yardım projeleri ve etkin çalışmalarıyla tanınan Turkish Forum UK’in 2009 yılından bu yana başkanı olan Zeren Safa, gazeteci Mihrişah Safa ile 34 yıldır evliydi. Zeren Safa, Emre Zeren ve Deniz Safa’nın babasıydı. Çok geniş çevreye sahip olan Safa, yardımseverliği, toplumsal olaylara yaklaşımı ile birçok kişinin gönlünde ayrı bir yere sahipti.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.