AKP’li vekil Metin Külünk Londra halkı ile buluşacak

h2p

Londra’da aktif bir şekilde faaliyet gösteren Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD UK) AKP’li Milletvekili Metin Külünk’ü ile Londralıları bir araya getirecek.

UETD UK gençlik kolları yeni akademik yıla açılış yemeği ile Londra’da yaşayan ve okuyan gençler ile bir araya gelerek Londra ziyareti kapsamında AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ü yemek bir toplantıda ağırlayacak. Toplantıda 15 Temmuz sonrası Türkiye’deki gelişmelerden ve Londra’daki toplumun durumunu değerlendirecek.

h2p-jpeg

Londra’da eğitim gören çok sayıda öğrencinin katılımının beklendiği yemeğe TC Londra Eğitim Müşaviri Emek Üşenmez de katılarak gençlerin sorunları dile getirilerek, sorunlara yönelik yeni çalışmalar anlatılacak. Gençlerle yapılacak olan yemek Edmondan bulunan Hilal Restaurant’ta 15 Ekim 13.30’da gerçekleştirilecek.

Gençlerle gerçekleştirilen yemeğin ardından aynı günün akşamı 18.00’da AKP’li vekil Külünk, UETD UK tarafından düzenlenen “15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye’nin Demokrasi Mücadelesi” başlıklı programa katılacak. Türk Diyanet Vakfı’nda gerçekleşecek olan programda ilahi sanatçısı Mehmet Zeki tarafından verilecek olan konser de halka açık ve ücretsiz olacak. Türk Diyanet Vakfı’na gitmek isteyenler 31 High St, Hornsey,N8 7QB adresine gidebilirler.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.