Altı Ok Grubu seçim kampanyasını CHP İngiltere ile paylaştı

Haber ve fotoğraflar: Onur Uz

dsc_2393

CHP İngiltere, Genel Kurula gittiği mevcut dönemde yeni başkanlık seçimleri ve kampanyalarıyla ileriki dönem liderini belirlemeye hazırlanıyor.

Altı Ok Grubu lideri Davut Karataş’ın 2 Ekim Pazar günü Devran Restoran’da düzenlenen bir kahvaltı ile parti yetkilileriyle buluştuğu günde, “birlik beraberlik” ve “ayrıştırma değil birleştirme” ilkeleri üzerinde duruldu. Mevcut parti yetkilileri ve toplumdan birçok simanın katıldığı toplantıda Davut Karataş, CHP İngiltere’nin sadece parti çerçevesinde sınırlı kalmayarak İngiltere’deki Türkçe konuşan toplumlara hizmet vermeyi amaçlayan kucaklayıcı bir yapı olması gerektiğini savundu.

dsc_2388

Seçilmesi durumunda CHP İngiltere’nin özellikle gençlere yönelik sunacağı servislerde özel yapılandırma ve güçlendirmelerde bulunacağını söyleyen Karataş, aynı zamanda gençlere özel ders, vize danışmanlığı gibi konularda da yardımcı olacak birimlerin kurulmasında öncü olacağını belirtti.

YENİ BİR YÖNETİM ANLAYIŞI

Topluma daha yakın ve toplumu dinleyen bir yönetim anlayışını savunan Karataş, konuşmasında yeni şehir ve mahalle temsilciliklerinin, yeni bir irtibat ofisinin ve yetenekli ve işleyiş sağlayabilecek bir Yönetim Kurulunun temellerini atmayı hedeflediğini belirtti.

Karataş kadın ve gençlik kollarında aktif katılımın sağlanması ve genç tabanı büyütmek için maddi ve manevi yardımı da es geçmeyeceğini belirtti.

“Genel Kurul’a giderken yapıcı muhalefete inanıyoruz” diyen Altı Ok Grubu, kahvaltı oturumu sonunda ziyaretçilerle bire bir soru-cevap ve sohbetlere devam ederek güne devam etti.

16 Ekim 2016 Pazar günü gerçekleşecek 1. Olağanüstü Genel Kurul hakkında detaylı bilgi için http://www.chpingiltere.org.uk/genelkurul adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.