Türk toplumu bir değerini daha kaybetti

guzel_insan_zeren_safayi_kayettik_h46092_d993e

İngiltere Türk toplumu içerisinde ayrı bir yeri olan ve toplumun sevdiği simalardan biri olan Zeren Safa tedavi gördüğü hastanede dün gece Londra saati ile 23.10’da vefat etti. Merhumun vefatını eşi, gazeteci Mihrişah Safa Facebook’tan duyurdu.

Mihrişah Safa’nın açıklaması:

“Çok Sevgili, Değerli Varlığımız, özlemi içimizi yakan müstesna insan, Turkish Forum UK‘in başkanı, canım biricik eşim, canımızın içi babamız M. Zeren Safa, 15 Eylül Perşembe akşamı 23.10’da , tedavi gördüğü Harley Street Clinic’de hakkın rahmetine kavuşmuştur.. Acımız sonsuzdur.. Evimizin direğini , güzel bir insanı, derin düşünceli bir eşi, mükemmel bir babayı kayb ettik.. 34 yıllık hayat arkadaşım, şimdi anne ve babasına kavuştu.. Allah rahmet eylesin, nurlarda uyusun, mekanı cennet olsun.”

download

Londra Gazete ailesi olarak başta merhum Safa’nın ailesi olmak üzere tüm yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.