Türk ekmeği dağıtırken öldü

 

Kemal Ünsalan üç çocuk babasıydı.
Kemal Ünsalan, üç çocuk babasıydı.

Kuzey Londra’nın Enfield bölgesinde Pazartesi sabaha karşı meydana gelen trafik kazasında beyaz renkte Ford transit model van kullanan Kemal Ünsalan (53) hayatını kaybetti.

Southbury Road’a ihbar üzerine gelen polis ve ambulans görevlileri, yana yatmış van araçtaki Türk şoförü buldu.

Kazaya neden olan araçlardan birinin 34 yaşındaki şoförü tehlikeli araç kullanma ve ölüme neden olma suçlamaları yapılarak, tutuklandı. Kazada yer alan ikinci araç olduğu öne sürülen siyah bir BMV 4×4’nin olay yerinden kaçışı engellenemedi. Ancak  araç Chingford’da bulunurken, bir süre sonra 26 ve 30 yaşlarında iki erkek de kazayla ilgili görülerek polis tarafından gözaltına alındı.

Metropolitan Police sözcüsü, kazada hayatını kaybeden kişinin kimliğinin yeni tespit edilerek, yakınlarına durumun bildirildiğini söyledi.

Chadwell Heath Trafik Merkezi, Ciddi Kazalar Araştırma Birimi dedektifleri soruşturmayı sürdürüyor.

Kazayla ilgili daha fazla bilgisi olanların, Ciddi Kazalar Araştırma Birimi’ni 020 8597 4874 ve Crimestoppers’i 0800 555 111 numaralardan aramaları istendi.

KEMAL2

EKMEK DAĞITIYORDU

İngiltere’de 25 yıla yakın bir süre yaşayan üç çocuk babası Kemal Ünsalan’ın, olay gecesi her zaman olduğu gibi dükkanlara Türk ekmeği dağıtımı yaptığı öğrenildi. Aslen Kayseri’nin, Pınarbaşı ilçesi, Eskiyassıpınar köyünden olan olan Kemal Ünsalan için Ponders End’de bulunan Kırkısraklı’lar Derneği’nde ailesinin taziyeleri kabul ettiği açıklandı. Çevresinde sevilen bir isim olan Ünsalan’ın ölümü büyük üzüntü yarattı.

Southbury Road, Enfield
Southbury Road, Enfield

VURANLAR DA TÜRK MÜ?

Öte yandan aşırı süratli kullandıkları BMV araçla  Ünsalan’ın vanına arkadan çarptıkları belirlenen ve polis tarafından tutuklanan üç kişinin de Türk oldukları öne sürüldü. Soruşturmayı sürdüren polis, olayın detaylarını topladığı için henüz tutuklananların kimliklerini açıklamadı. Kazadan sonra kaçan araçtakilerin, olay yerinde durup ambulans ekibini zamanında çağırmaları halinde Kemal Ünsalan’ın kurtulma ihtimalinin olabileceği de bir başka iddia konusu oldu.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin