Olimpiyat temsilcimiz

ASIM_DILAVEROLIMPIYAT_164 gün sonra start alacak Yaz Olimpiyat Oyunları ile 28 Ağustos’ta bafllayacak Paraolimypic Oyunlarında Kıbrıslı Spor Öğretmeni ve Masör Asım Dilaver gönüllü olarak görev yapacak.

Olimpiyat Oyunları gibi spor tarihinin dev organizasyonunda görev almanın gururu içinde olduğunu belirten Asım Dilaver, Türk toplumunu temsil etmenin sevincini de taflıdığını ifade etti.

Asım Dilaver, Medya Center’daki Jonathan Betser Legacy Project ve Bedford Paraolympic Training Camp)’ta (20-26 Temmuz ve 13-20 Ağustos) ve (28-31 Temmuz ve 22 Ağustos-9 Eylül) masör olarak çalıflırken, Olimpiyat Stadı’nda da 23 Temmuz’dan itibaren Team Event Service görev yapacak.

GURUR DUYUYORUM

Dilaver, 64 yıl sonra yeniden Londra’da gerçekleflecek Olimpiyat Oyunları gibi dünya çapının organizsyonunda bulunmanın mutluluğu ve gururu içinde bulunduğunu belirtti.

Asım Dilaver, “Bir Kıbrslı Türk olarak böyle bir organizasyonda sporculara, seyircilere hizmet etmek müthifl bir olay. Orada kuracağıma inandığım ilıflkilerde de bana önemli deneyimler ve çevre kazandıracağına inanıyorum” diye konufltu.

Daha fazla göster

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin