Prens’in başına dert çıktı

İngiltere, yeni yıla Kraliçe Elizabeth’in ikinci oğlu Prens Andrew’un reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girdiği iddialarıyla girdi.

Prince Andrew visits Germany
Prens Andrew zor durumda kaldı.

York Dükü Prens Andrew’un seks skandalına karıştığı iddialar Buckingham Sarayı tarafından yalanlanırken, İngiliz gazetelerinin ‘Seks kölesi’ olarak nitelendirdikleri Virginia Roberts’ın şahsen Kraliçe ile tanıştığı iddiası ortaya çıkınca skandal yeni bir boyut kazandı.

Londra’daki Evening Standard gazetesi, Roberts’ın babası Sky Roberts’ın kızının, 2011 yılında Jeffrey Epstein tarafından Londra’ya getirildiğinde Kraliçe Elizabeth ile de tanıştırıldığını iddia ettiğini yazdı.

Gazete Roberts’ın, ‘Virginia birkaç yıl önce bana Londra’ya gittiğinde Prens Andrew ve Kraliçe Elizabeth ile tanıştığını söyledi. Kızım Kraliçe ile tanıştığı için çok heyecanlıydı’ sözlerine yer verdi.

Buckingham Sarayı sözcüsü, Saray tutanaklarında böyle bir kayda rastlanmadığı gerekçesiyle iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Florida eyaletinde bir mahkemeye sunulan belgelerdeki iddialara göre Virginia Roberts Prens ile 1999 ve 2002 arasında henüz küçük yaştayken Londra, New York ve özel mülk olan bir Karayip adasında cinsel ilişki kurmaya zorlandığını öne sürüyor.

Roberts henüz 17 yaşındayken bankacı Jeffrey Epstein’in, kendisini Prens Andrew da dahil bazı erkeklerle cinsel ilişkiye zorladığını iddia ederek dava açtığı ve Epstein’in 2008 yılında cinsel suçlardan mahkum olduğu belirtildi. Kadın, savcıların konuyu ele alışını sorgulamak için aynı belgeleri mahkemeye sunarak başka bir dava da açmıştı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin