Bankacılar iş adamlarıyla biraraya geldiler

LONDRA’NIN etkin sivil toplum örgütlerinden Business Network ev sahipliğinde, Wood Green’deki Grand Palace Banqueting House’da düzenlenen etkinlikte Londra’daki Türk banka yöneticileri, iş adamlarıyla biraraya geldi.

Geçtiğimiz Çarşamba akşamı gerçekleşen etkinlikte İş Bankası,  Ziraat Bankası ve Turkish Bank Londra Şubeleri’nin Genel Müdürleri ve görevlileri, işadamlarına bankacılık hizmetleri hakkında bilgiler verdiler.

Danışma Kurulu Başkanı Tamer Tarık Bayraktar, davetlilere hitaben yaptığı açılış konuşmasında, “Londra’daki 3 büyük  Türk bankasının katılımıyla bu yılki ilk etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten onur duyduk. Amacımız, sizlerin  her türlü bankacılık hizmeti ile ilgili sorularını doğrudan banka yöneticilerine yöneltme şansına sahip olmanız. 3 ay sonraki ikinci toplantımızda ise aralarında HSBC, RBS ve Natwest’in yer aldığı İngiliz bankaları ile seminer düzenleyeceğiz” dedi.

Ziraat Bankası Londra Şubesi Müdürü Ali Eprimez, 1976 yılından beri Londra’da bankacılık hizmeti verdiklerini belirtirken, İş Bankası Londra Şubesi Müdürü Hasan Candan, ‘City bölgesinde ulusal ve uluslarası bankaların yanyana sıralandığı ‘Bank’ semtinde, 1974 yılında temsilcilik aldıklarını, tam yetkili bankacılık olarak da 1983 yılından beri faaliyet gösterdiklerini kaydetti.

Turkish Bank Londra Merkez Şube ve Lewisham Şubesi Sorumlu Müdürü Vedat Çelik ise; “Londra’nın kuzey ve güney bölgelerinde toplam 6 şubemizle 30 yıldır, Türk ve diğer ülke vatandaşlarına bankacılık hizmeti sunmaktayız’ dedi.

Açık büfe ikramlar eşliğinde devam eden program kapsamında konuklar, gerek banka yöneticileri gerekse birbirleriyle tanışma ve sohbet etme şansı yakaladılar.

Daha fazla göster

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin