Konsey’in Ekim ayı programı yoğun

İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi, 2014 yılı içinde programında yer alan etkinliklerden ikisini Ekim ayında KONSEY LOGO gerçekleştirecek.

GENÇLER BULUŞACAK

Gençlere yönelik olarak planlanan çalışmaların ilki 4 Ekim Cumartesi günü olacak. Ev Restaurant’taki buluşmada gençlerden oluşan bir derneğin kurulması yolunda ilk adım atılacak. Konsey Yönetim Kurulu’nun aldığı karar gereği, Haltan Hasan’ın organize ettiği gece, gençler tarafından yapılacak. DJ Ahmet’in müzikleriyle renk katacağı gecenin sponsorluklarını Dolphin Movers, Smiles School of Motoring ve Maviler Müzik grubu üstlenecek. Açık büfe dahil, giriş biletinin £20 olacağı gece saat 18.00’de başlayacak. Gençlerin buluşma gecesine katılmak isteyenler aşağıdaki telefon numaralarından bilet tedarik edebilecek

İNGİLİZ PARLAMENTOSU’NDA RESEPSİYON

Konseyin Ekim ayındaki ikinci etkinliği ise House of Commons’da olacak. Bayram kutlamasının da yapılacağı 7 Ekim Salı gecesi 19.22-22.30 arasındaki resepsiyon İngiliz Milletvekili David Aims’in yardımı ile organize edilecek. Konsey Sekreteri Ertuğrul Mehmet tarafından yapılan yazılı açıklamada, “İş insanlarımızın, belediye meclis üyelerimizin, siyasetle uğraşan insanlarımızın ve ilgi duyan herkesin katılarak bir iletişim ağı (networking) oluşturulması hedeflenmektedir.” denildi. Giriş ücreti £65.00’dur. Biletler için telefon numarası 07956 824 826 Rsepsiyonda genç jaz müzisyeni Atila Hüseyin de bir performans sergileyecek.

Konsey Yönetim Kurulu Başkanı Aysın Yılmaz.
Konsey Yönetim Kurulu Başkanı Aysın Yılmaz.
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin