Çatı grubu, “Londra’da Bizim’kiler” kitabı için tanıtım gecesi düzenliyor

İNGİLTERE’DE faaliyet gösteren Çatı grubu, 2 Ekim Cuma akşamı düzenlediği etkinlikte, gazeteci-yazar Faruk Eksioğlu son yazdığı kitabını tanıtacak.

Waterloo’de bulnan Ev Restoranta gerçeleşecek olan etkinlik, İngiltere hükümetinin geçtiğimiz hafta gertidiği kıstlamalardan dolayı 23:00 yerinde saat 22:00’da son ereceği belirtildi.

“Çatı grubu etkinlikle ilgili şu açıklamayı yaptı: ‘Etkinliğimizde Londra’da yaşayan gazeteci-yazar saygıdeğer Faruk Eskioğlu, son yazdığı kitabını tanıtacak. Faruk Eskioğlu’nun sekiz yıllık emeğinin ardından yayımlanan  ‘Londra’da Bizimkiler’ adını taşıyan üç ciltlik kitap, bugüne kadar Türkiye’den Birleşik Krallık’a göçleri anlatan en kapsamlı çalışma olma özelliğini taşıyor. Yazarımızla tanışmak ve kitabını almak isteyen arkadaşları bekleriz. Etkinlikte çektiğiniz fotoğrafları #catinetuk olarak etiketlemizi rica ediyoruz. Etkinlik sonrası fotoğraflara, Instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.”

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için:
Mete – 07999007686

www.facebook.com/catinetuk

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.