YTB Başkanı Abdullah Eren’in Ramazan Bayramı mesajı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Başkanı Abdullah Eren, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajla toplum üyelerimizi tebrik etti.

“COVID19 dolayısıyla bir nebze de olsa buruk karşılamak zorunda kaldığımız On Bir Ayın Sultanı, mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakmış olduk.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) olarak her zaman olduğu gibi; hem Ramazan-ı Şerif boyunca hem de COVID19 sürecinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla yurt dışındaki vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ettik. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz ‘‘COVID19 İşbirliği ve Destek Programı’’ ile 15 ülkede 64 STK’mızla 150 bin insana ulaştık. Gıda ve hijyen destek kolilerinin yanında STK’larımıza sunduğumuz katkılarla üretilen 80 bin maske de en ihtiyaç anında güçlü bir şekilde ortaya koyduğumuz toplumsal dayanışmanın önemli çıktılarından oldu. Bu çalışmalarımızı soydaş ve akraba coğrafyalarımızda da hamdolsun yüksek bir motivasyon ve başarıyla gerçekleştirdik.

İnşallah hep beraber COVID19 pandemisini sağlıkla atlatacağız ve nice Ramazanlarda heyecanla bir araya geleceğiz.

Yurt dışındaki her bir vatandaşımızın, kıymetli milletimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlık için huzur ve esenlik diliyorum.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.