Koronavirüs bir toplum üyemizi daha aramızdan kopardı


Covid- 19 nedeniyle İngiltere’de hayatını kaybeden Kıbrıslı Türklere ilişkin bir kötü haber de İbrahim Mercan’dan geldi. İbrahim Mercan, Nam-ı diğer “Mercan Arap”, İngiltere’de yakalandığı Coronavirüse yenik düştü.

Uzun zamandır İngiltere’de yaşayan ve Kıbrıs’a da sürekli gidip gelen İbrahim Mercan’ın, Coronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi.

77 yaşındaki İbrahim Mercan’ın beş çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

İbrahim Mercan’ın ülkedeki kuzeni Emine Kandaz, bu bilgiyi YENİDÜZEN’e doğrularken, duyduğu üzüntüyü sosyal medya paylaşımında dile getirdi.

Kandaz, paylaşımında “Londra’da yaşayan Aile Büyüğümüz (Namı değer Mercan Arap), canım amcamı korona virüsü nedeniyle bugün kaybettik. Çok üzgünüm. Işıklar yoldaşın olsun yüreği çok büyük amcacığım, Seni Çok Seviyorum”

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.