Koronavirüs bir toplum üyemizi daha aramızdan kopardı

İngiltere’de bugün Koronavirüsten bugün iki Türk hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde Kıbrıslı Türk Mehmet Abdurrahman, öğleden sonra ise Kahramanmaraşlı Hacı Ali Doğuş vefat etti.

Aslen Kahramanmaraş, Elbistanlı olan ve İngiltere’de yerleşik olan Hacı Ali Doğuş koronavirüsten dolayı hayatını kaybetti.

Merhumun yakın çevresinden edinilen bilgiye göre taksicilik yapan 49 yaşındaki Hacı Ali Doğuş, 10 günden bu yana tedavi gördüğü Homerton Hospital’de Londra saati ile 16.00 civarında vefat etti.

Aslen Elbistan’ın Serdili küyünden olan Londra’nın Hackney bölgesinde yaşayan Doğuş, yakalandığı koronavirüs mikrobuna yenik düşerek vefat etti. Doğuş evil ve iki çocuk babasıydı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.