1 Stop MOT mezunlarından güzel haber

OTOMOTİV sektöründe öncü bir kuruluş olmaya devam eden 1 Stop MOT Centre, bir yeniliğe daha imza atarak meslek sahibi olmak isteyenleri hayalleri ile buluşturuyor.

İlk mezunlarını vermeye başlayan 1 Stop MOT Centre sayesinde eğitimini tamamlayan Bahadır Demirtaş adındaki bir genç, kursunu tamamlayıp belgesini aldıktan sonra meslek sahibi olarak şu anda işine başladı.

Londra Gazete’ye konuşan 1 Stop MOT yöneticisi Serdar Sarı, geçen aylarda başlayan eğitimler sonucunda kurlarını başarıyla tamamlayan ilk mezunların hedeflerine ulaştığını dile getirerek, “1-2 aydan beri kurslarımıza başladık. Öğrencilerimiz mezun oldu. Bahadır Demirtaş adındaki genç bir öğrencimiz bir süre önce mezun oldu ve hatta yeni işine başladı. Kayıtlarımız devam ediyor. Tüm yaş gruplarına eğitim veriyoruz. Bu yolda meslek sahibi olmak isteyenleri hedeflerine ulaştırmak için hizmet veriyoruz. MOT olmak isteyen herkes bize ulaşarak müracaat yapabilir” şeklinde konuştu.

Edmonton’da hizmet vermekte olan 1 Stop MOT Centre, geleceğin ustalarını da yetiştirmek için kolları sıvadı. 1 Stop MOT Centre, Institute of the Motor Industry tarafından onaylı belge alma imkanı sağlayarak, motor teknisyeni olmanız için fırsat tanıyor.

1 Stop MOT Centre, Londra’da yetkili eğitim merkezi olarak, 3-4 günü kapsayan eğitimler veriyor.

Eğitim almak isteyenlerin öncelikle full UK driving licence, Level 3 Mechanical repair and services diploması ve inspection kursunu geçmesi gerekiyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.