ICMG’den diplomatlara ve toplum temsilcilerine iftar yemeği

 İNGİLTERE İslam Toplumu Milli Görüş Vakfı düzenlemiş olduğu iftar yemeğiyle 15 farklı ülkenin büyükelçileri, diplomatları, farklı din ve toplum temsilcilerini ağırladı.

Vakıf, 13 Mayıs Pazartesi akşamı 242 High Road, Wood Green adresinde bulunan Grand Palace Banqueting Suite’te, 15 farklı ülkenin büyükelçileri ve diplomatlarının katıldığı bir iftar yemeği verdi.

Vakfın düzenlemiş olduğu iftar programına farklı dinlere mensup yetkililerin yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşu ve gazeteci katıldı. Düzenlenen iftar yemeğine Türkiye Londra Konsolosu Ergin Çınar ve Türkiye Londra Büyükelçiliği Din Hizmetler Müşaviri Mahmut Özdemir de katıldı.

ICMG İngiltere Bölge Başkanı Ubeyde Bilaloğlu’nun selamlama konuşmasının ardından Lord Sheikh ve Türkiye Londra Konsolosu Ergin Çınar konuşma yaptı. İftar yemeği sonrası okunan Kuran ve dualarla program sona erdi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.