Türkiye Londra Konsolosluğu iftar yemeği verdi

Türkiye Londra Konsolosluğu 10 Mayıs Cuma günü konsolosluk binasında düzenlediği bir program ile iftar yemeği verdi.

Haber ve Fotoğraflar: Cihan Şenlik

Türkiye Londra Konsolosluğu 10 Mayıs Cuma günü, Knightsbridge bulunan konsolosluk binasında düzenlediği bir iftar programı ile davetlilere iftar yemeği verdi.

Konsolosluğun vermiş olduğu iftar yemeğine iştirak eden davetlileri Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Çınar Ergin karşıladı. Düzenlenen iftar yemeğine bazı siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda gazeteci katıldı. Davetlilerin iftarını açması üzerine Türkiye’nin Londra Büyükelçiliği Din Hizmetler Müşaviri Mahmut Özdemir, yemek duası okudu. Özdemir, “Bu mübarek ramazan ayının milletimiz, ülkemiz ve bütün İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Konsolosluktaki iftar programının bitişine doğru herkes ile tek tek selamlaşan Başkonsolos Çınar Ergin, bütün davetlilere teşekkürlerini sundu

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.