“Seçimi kim kazanacak?” anketimize siz de katılın

İSTANBUL’DA çok tartışılan belediye seçiminin YSK tarafından iptal edilmesinin ardından Londra Gazete olarak Facebook üzerinden seçim anketi başlattık.

Alınan kararla 23 Haziran’da tekrarlanacak seçimler öncesi başta değerli okurlarımız ve takipçilerimiz olmak üzere sosyal medya kullanıcılarının tahminlerini görmek için anket yapıyoruz. Facebook’taki resmi sayfamızda başlattığımız anket bir hafta sürecek.

Pazar akşam saatlerinde başlattığımız anketimize şu ana kadar 2 bin kişi katıldı. İnteraktif olarak gerçekleştirdiğimiz seçim anketine katılan sosyal medya kullanıcıları seçim yarışının iki iddialı adayı olan Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasında seçim yapıyor.

Son verilere göre ankete katılanların yaklaşık %80’i tekrarı yapılacak seçimde Ekrem İmamoğlu’nun galip geleceğini düşünüyor.

Siz de anketimize katılarak hangi başkan adayının kazanacağını vereceğiniz oyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Anketimize katılmak için www.facebook.com/LondraGazete/posts/2311606585567233 adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.