Londra’daki Aksaraylılar dernek kuruyor

İNGİLTERE’DE geniş bir nüfusa sahip olan Aksaraylılar bir dernek çatısı altında toplanıyor.

İNGİLTERE’DE geniş bir nüfusa sahip olan Aksaraylılar bir dernek çatısı altında toplanıyor.

Yeni yönetim kurulunun belirleneceği ilk toplantı için, yetkililer Londra’da yaşayan Aksaraylılara çağrıda bulundu.

Kuzey Londra’da Haringey’de bulunan Devran Restoran’da yapılacak olan ilk toplantıda yönetim kurulu üyeleri ve tüzük üzerinde görüşülecek.

Dernek kuruculularından yapılan çağrıda şu ifadelere yer verildi:

“Sayın Üyemiz, değerli hemşerilerimiz:

25 Kasım 2018 günü saat 18.30 da Devran Restoran Haringey’de 487 Green Lanes, London N4 1AJ adresinde siz değerli üyelerimizle Kuruluş toplantısı yapılması planlanmıştır.

Bu toplantımızda derneğimizin kuruluşunun değerlendirilmesi, yönetimi seçimim faaliyetlerin açık bir şekilde dikkatlerinize sunulması, yapılacaklar hakkında da sizlerden gelecek önerilerin değerlendirmesi yapılacaktır.

Toplantıda geniş olarak açıklamayı planladığımız hususlardan yönetimin seçilmesi ile geçici dernek tüzüğünün paylaşılması hedeflenmektedir.

Derneğimizin ve Aksaraylı hemşerilerimizin adına toplantıya katılmanızı özellikle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.