İki göllü galibiyet

Ezel 1. Küme’nin güçlü takımları Akıncılar ile Yalova Pazar günü Brimsdown sahasında karşi karşıya geldi.

Güzide takımlarımızın mücadelesine seyircilerden de büyük ilgi vardı, izleyiciler son şampiyon Akıncılar ile kupa avcısı Yalova mücadelesinden büyük keyif aldı.

Karşılaşma, oyunun kontrolunü ele geçirmeye çalışan tarafların taktik savaşı ve bir birinden yetenekli futbolcuların takımları mücadelesine sahne olurken ilk devre 0-1 Yalova üstünlüğü ile tamamlandı.

Yalovanın ilk devredeki golü, taç atışı ile başlayan pozisyondan dakika 37 de Ahmet Topal ile geldi.

Karşılaşmada ikinci devre gol yollarını zorlayan Akıncılar pozisyona giremezken dakika 52 de Yalova’lı Hüseyin akyol’un şutu Akıncılar kale direğini yerinden salladı, mücadelede dakika 63 gösterirken yine taç atışı ile başlayan Yalova atağı  Akıncılar defansı ile son buldu, top onsekiz kutusunun hemen dışına çıkarken Mehmet fiükri topu kontrolüne aldı ve Akıncılar defansından iki oyuncuyu geçerek yirmi metreden harika bir vuruş ile topu kale çatalından ağlara gönderdi.

Dakika 63 de gelen Yalova golü ile mücadelede başka gol olmayaınca Yalova deplasmandan üç puanı iki golle alarak ayrılmasını bildi.yalova2-0

Daha fazla göster

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.