25 Kasım’da dev konser

koro-1Londra Türk Müziği Korosu, 25 Kasım Pazar akşamı  Londra’nın Palmers Green bölgesindeki Intimate Tiyatro Salonu, St. Monica Hall’de konser veriyor.

Londra  Türk Müziği Korosu  komitesinden alınan bilgilere göre, Türk Sanat Müziği’nin değerli sanatçılarından Cem Kafkas’ın da konuk sanatçı olarak Kıbrıs’tan geleceği ve bu konsere  katılacağı belirtildi. Konserde  koro, sanat müziğinin birbirinden güzel eserleriyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Geceden elde edilecek gelirin bir kısmının Londra’daki Türk dili ve Kültürü okullarına  bağışlanacağını söyleyen komite yetkilileri, toplumdaki önemli bir gereksinime hizmet etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

Koro başkanı  Hale Osman İsmail, ‘Tüm müzik severleri 25 Kasım akşamı Palmers Green’de St Monica Hall’deki muhteşem konsere bekliyoruz’  dedi.

Konser biletleri için aşağıdaki numalardan yetkililerle görüşülebileceği belirtildi:

Gül Latifoğlu:07930403884, Pembe Tözün İsa: 02076396895 ve  Kuzey Londra: 07780760895

Daha fazla göster

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.