Tolga Aramaz’ın sağlık durumu iyi

Enfield Belediye Meclis Üyesi Tolga Aramaz, arkadaşları ile birlikte gitmiş olduğu Ibiza tatilinde ciddi bir kaza geçirmiş, kaldığı otelin 2. katındaki terasından düşerek hastanede yoğun bakıma alınmıştı.

Aldığımız son bilgilere göre Aramaz’ın sağlık durumunun şu an için iyiye gittiği vücudunda sadece 1-2 kırık olduğu ve hayati tehlikesi bulunmadığı bildirildi. Hastanede müşaade altında tutulan Aramaz’ın arkadaşı Enfield Belediye Meclis Üyesi Ergin Erbil’in gazetemize verdiği bilgi şöyle:

“Tolga’nın sağlık durumu iyi. Vücudunda sadece birkaç tane kırık olduğunu biliyoruz.  Şu an için hayati bir tehlike bulunmaması bizi sevindirdi. Umarım en kısa zamanda daha iyi haberler alacağız.”

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.