2’nci Kıbrıs Festivali bilet satış noktaları açıklandı

17 HAZİRAN Pazar günü Enfield Playing Fields, Donkey Lane, Enfield EN1 3PL adresinde yapılacak olan 2. Kıbrıs Türk Kültür Festivali’nin bilet satış noktaları belli oldu.

17 HAZİRAN Pazar günü Enfield Playing Fields, Donkey Lane, Enfield EN1 3PL adresinde yapılacak olan 2. Kıbrıs Türk Kültür Festivali’nin bilet satış noktaları belli oldu.

Bu hafta itibarıyla bilet almak isteyenler aşağıdaki satış noktalarına gidebilir veya telefonla ulaşabilirler:

KUZEY LONDRA:

  • ESL Insurance, 271A Green Lanes, Palmers Green (Triangle), London N13 4XE (Aksular Restaurant karşısı)
  • Lefkaralılar Derneği, 07979 154 099
  • Kıbrıs Türk Kültür Derneği, 14 Graham Rd, London E8 1BZ

GÜNEY LONDRA:

  • MKS Accountants, 114 Station Rd, Sidcup DA15 7AE

Bilindiği üzere, geçen sene yoğun katılım yaşanması ve belediyenin biletleri şart olarak sunması sebebiyle, bu sene biletlerimizi etkinlik öncesinde satışa çıkardık. Biletler sadece £2 tutarındadır ve buna festivale giriş, bir şişe su ve babalar günü hediyesi dahildir.  Biletlerini online almak isteyenler Eventbrite üzerinden alabilirler: https://www.eventbrite.co.uk/e/2nd-turkish-cypriot-cultural-festival-17-june-2018-ctca-uk-tickets-45615983635

Festival alanında 2000’in üzerinde kapasitesi olan park yerimiz de mevcuttur. Park yeri biletleri sadece online olarak satılmaktadır. Festival günü sorun yaşanmaması için biletlerin ve park yerlerinin önceden rezerve edilmesini tavsiye ediyoruz: https://www.eventbrite.co.uk/e/2nd-turkish-cypriot-cultural-festival-17-june-2018-ctca-uk-tickets-45615983635

Bu sene de festivalde en beğenilen Kıbrıs yemekleri ve tatlıları; Türk okullarının folklor gösterileri; Eylem, SOS, Arif Edizer, Cem Kafkas, Bahar Gökhan gibi Kıbrıslı müzisyenlerin canlı performansları; Kıbrıs Türk dernekleri, sivil toplum önderleri, yazarları ve çeşitli sanat ve spor faaliyetleri aracılığıyla, köklerimizi ve kültürümüzü yeniden gururla sahipleneceğiz ve tanıtacağız.

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin