Oya Tuncalı, yeniden Londra Temsilcisi oldu

KKTC Hükümeti dış temsilciliklere yeni atamaları belirledi.

 

Oya Tuncalı, yeniden Londra’ya atandı.

 

KKTC Hükümeti dış temsilciliklere yeni atamaları belirledi.

KKTC Londra Temsilciliği’ne yeniden Oya Tuncalı getirilirken, şu andaki Temsilci Zehra Başaran Dışişleri Bakanlığı Merkezine atandı.

WASHINGTON TEMSİLCİSİ MUSTAFA LAKADAMYALI

Bakanlar Kurulu, Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı’nda Bakanlık Müsteşarı olarak görev yapmakta olan Mustafa Lakadamyalı’nın, Müdür/Temsilci atanması müteakip 1 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla KKTC Washington Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

Bakanlar Kurulu’nun 3 Mayıs 2018 tarihli kararı, 11 Mayıs 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

LONDRA TEMSİLCİSİ OYA TUNCALI

Bakanlar Kurulu, Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevli Müdür/Temsilci Oya Tuncalı’nın, 1 Eylül 2018’den itibaren KKTC Londra Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi. Londra Temsilcisi Zehra Başaran’ın ise 1 Eylül 2018 itibarıyla Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevlendirilmesi kararlaştırıldı.

CENEVRE TEMSİLCİSİ GİZEM ALPMAN

Bakanlar Kurulu, Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevli Müdür/Temsilci Gizem Alpman’ın, 1 Eylül 2018’den itibaren KKTC Cenevre Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

TC SAĞLIK ATAŞESİ FATMA BARBAROS

Bakanlar Kurulu, Sağlık Bakanlığı’na bağlı Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi Paramedikal Hizmetler Sınıfı altında bulunan I. Derece Diyetisyen Fatma Barbaros’un 14 Mayıs 2018 tarihinden itibaren KKTC Ankara Büyükelçiliği Sağlık Ataşesi olarak görevlendirilmesine karar verdi. (YENİDÜZEN)

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin