Adaylarımız için haydi sandığa

BUGÜN Londra’da gerçekleşen 2018 yerel seçimlerinde çeşitli parti ve bölgelerden adaylarımızla Londra’da yerel yönetimlere talip oluyoruz.

BUGÜN Londra’da gerçekleşen 2018 yerel seçimlerinde çeşitli parti ve bölgelerden adaylarımızla Londra’da yerel yönetimlere talip oluyoruz. Eğer bugün yapılacak olan yerel seçimlerde toplumumuz adaylarını desteklemek istiyorsanız, kayıtlı olduğunuz bölgede kurulacak olan sandıklara gidip oyunuzu kullanabilirsiniz.

Oy verme işlemi bugün sabah saat 07.00’de başlayacak ve akşam saat 22.00’de sona erecek. 18 yaş ve üstü, seçmen kütüğüne kayıtlı tüm seçmenler; Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği vatandaşları dahil olmak üzere belirlenen seçim merkezlerinde kurulacak sandıklarda oy kullanabilecek.

BREXIT SÜRECİ SONUÇLARI ETKİLEYEBİLİR

İktidarı elinde bulunduran Muhafazakar Partinin yürüttüğü iç ve dış politikaların, bilhassa Brexit sürecinin yerel seçimde sandığa yansıması bekleniyor. Seçmenlerin oy tercihlerini İşçi Partisinden yana mı yoksa alternatif muhalefet partilerinden yana mı kullanacağı yönündeki tahminler tartışılmaya devam ediyor.

İŞTE ADAYLARIMIZ

Bugün yapılacak seçimde yarışacak 62 adayımızın büyük çoğunluğu İşçi Partisi çatısı altında seçime girecek. Diğer adaylarımızsa Muhafazakar Parti, Liberal Demokrat Parti, Yeşil Parti, Britanya Bağımsızlık Partisi (UKIP) ve bağımsız adaylar olarak yarışacaklar.

 London: 62

North London: 49

London Borough of Barnet

  1. Altan Richard Akbıyık – Labour Party (Golders Green Ward) z

 London Borough of Camden

  1. Meriç Apak – Labour Party (Kentish Town Ward)
  2. Sedef Akademir – Conservative Party (West Hampsted Ward)

 London Borough of Enfield

  1. Yasemin Brett – Labour Party (Bowes Ward)
  2. Ertan Hurer – Conservative Party (Bowes Ward)
  3. Hass Yusuf – Labour Party (Chase Ward) x
  4. Tolga Aramaz – Labour Party (Edmonton Green Ward)
  5. Ergin Erbil – Labour Party (Edmonton Green Ward)
  6. Ergun Eren – Labour Party (Enfield Highway Ward) z
  7. Ahmet Hasan – Labour Party (Enfield Highway Ward)
  8. Erol Ovayolu – Independent (Enfield Highway Ward)
  9. Fatosh Sarıca- Green Party – (Enfield Highway Ward) x
  10. Güner Aydın – Labour Party (Enfield Lock Ward) x
  11. Birsen Demirel – Labour Party (Enfield Lock Ward) x
  12. Elif Erbil – Labour Party (Enfield Lock Ward)
  13. Mustafa Çetinkaya – Labour Party (Haslebury Ward)
  14. Saray Karakuş – Labour Party (Haslebury Ward)
  15. Nesil Çalışkan – Labour Party (Jubilee Ward)
  16. Alev Cazimoğlu– Labour Party (Jubilee Ward)
  17. Sinan Boztaş – Labour Party (Lower Edmonton Ward) x
  18. Güney Doğan – Labour Party (Lower Edmonton Ward)
  19. Ahmet Öykener – Labour Party (Palmers Green Ward)
  20. Tolga Süleyman – Conservative Party (Palmers Green Ward)
  21. Baykal Suruk – Conservative Party (Palmers Green Ward)
  22. Susan Erbil – Labour Party (Pounders End Ward)
  23. Ayfer Orhan – Labour Party (Pounders End Ward)
  24. Mahmut Aksanoğlu – Labour Party- (Sailsbury Ward)
  25. Jasmine Storry – Conservative Party (Southgate Ward)
  26. Tahsin İbrahim – Labour Party (Town Ward)
  27. Sabri Özaydın – Labour Party (Turkey Street Ward)
  28. Gönül Daniels – Conservative Party (Winchomore Hill Ward)
  29. Hüseyin Işık Akpınar – Labour Party (Upper Edmonton Ward)

 London Borough of Hackney

  1. Mete Serdar Çoban – Labour Party (Stoke Newington)
  2. Altan Hassan – Labour Party (Stoke Newington) x
  3. Ali Doğan – Labour Party (Springfield)
  4. Muharrem Can Özsen – (London Fields)
  5. Feryal Demirci – Labour Party (Hoxton East& Shoreditch)

 London Borough of Haringey

  1. Perray Ahmet – Labour Party (Noel Park Ward)
  2. Emine İbrahim – Labour Party (Noel Park Ward)
  3. Baran Yazgılı – Conservative Party (Northumberland Park Ward) x
  4. Erdal Doğan – Labour Party (Seven Sisters Ward) x
  5. Makbule Güneş – Labour Party (Tottenham Green Ward)
  6. Mahir Demir – Labour Party (West Green Ward)

London Borough of Havering

  1. Osman Ali Dervish – Conservative Party (Pettits) x

 London Borough of Hillingdon

  1. Jem Duducu – Conservative Party (Barnill Ward)

 London Borough of Islington

  1. Nurullah Turan – Labour Party (St Mary’s Ward)

 London Borough of Kensington And Chelsea

  1. Cem Campbell Kemahlı – Conservative Party (Royal Hospital)

London Borough of Tower Hamlets

  1. Arif Ömer Erdoğan – Liberal Democrat Party x

 London Borough of Waltham Forest

  1. Nick Halebi – Conservative Party (Chingford Green Ward)

South London: 12

London Borough of Bexley

  1. Cafer Münür – Conservative Party (Blackfen & Lamorbey Ward)
  2. Gem Ahmet – Labour Party (Cook Log Ward) x
  3. Ahmet Dourmoush – Conservative Party (Longlands Ward)

London Borough of Bromley

  1. Ayse Mary Smith – UKIP (Cray Valley East Ward)

 London Borough of Greenwich

  1. Ebru Ogun – Independent (Glyndon Ward)

 London Borough of Lambeth

  1. İbrahim Doğuş – Labour Party (Bishop’s Ward)

London Borough of Sutton

  1. Abdullah Okuyucu – Liberal Democrats Party (Belmont)

London Borough of Wandsworth

  1. Yasin İnan – Labour Party (West Putney)
  2. Nabi Toktaş – Conservative Party (Fursedown Ward)
  3. Aydın Emre Dikerdem – Labour Party (Queentown Ward)

London Borough of Croydon

  1. Eray Arda Akartuna – Conservative Party (Woodside Ward)
  2. Mustafa Tary – Conservative Party (Woodside Ward)

St. Albans: 1

Borough of St. Albans

  1. Salih Gaygusuz – Conservative Party (North St. Albans Ward)
Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin