ICTTOA’den KKTC Turizm Bakanı’na tebrik

Refik Salp

BAĞIMSIZ Kıbrıs Türk Tur Operatörleri Birliği (Independent Cyprus Turkish Tour Operators Assocation-ICTTOA) 7 Ocak’ta KKTC’de gerçekleşen seçimlerin ardından yeniden göreve seçilen Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nu tebrik etti.

Ramazan Özdemir

ICTTOA’nin Başkanı Refik Salp ve Başkan Yardımcısı Ramadan Özdemir tarafından iletilen tebrik mesajında şu bilgiler paylaşıldı:

“Bugüne kadar görevini başarılı bir şekilde devam ettirdiğine inandığımız bir isim olan Turizm ve Çevre Bakanımız Sayın Fikri Ataoğlu’nun yeniden göreve seçilmesinden memnuniyet duymaktayız. Önceki dönemlerde önemli projeler için birçok adım atan Sayın Ataoğlu’nun yeni dönemde de birliğimize verdiği sözleri yerine getireceğine sonuna kadar inanıyor ve görevinde başarılar diliyoruz.”

ICTTOA NEDİR?

2016 yılında İngiltere’de Kuzey Kıbrıs’ı pazarlayan tur operatörleri tarafından kurulmuş ve Kuzey Kıbrıs’ı daha iyi tanıtabilmek, Kuzey Kıbrıs’a giden turist sayısını arttırabilmek ve ülkenin imajını korumaya ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapan bir birliktir.

Fikri Ataoğlu.
Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.