Uzay şairi Osman Türkay’ın doğumunun 91. Yıldönümü etkinlikle kutlanacak

Londra Sanat Forumu tarafından düzenlenen ilk etkinliğin 22 Şubat 2018 Perşembe akşamı 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirileceği duyuruldu. Etkinlik ile ilgili paylaşılan bilgiye göre ‘Uzay Şairi Osman Türkay’ın doğumunun 91. Yıldönümü amacı ile KKTC Londra Temsilcilik Binası’nda gerçekleşecek geceye tüm halkımızın davetli olduğu bildirildi.

KKTC Londra Temsilcisi Sayın Zehra Başaran’ın da katılması beklenen gecenin sunumunu Semra Eren-Nijhar’ın yapacağı bildirildi. Etkinlikle ilgili diğer paylaşılan bilgiler ise şöyle:

Etkinliği Sonay Yakup Yakupsoy yönetecektir. Şairin hayatı ve eserlerine ilişkin video gösteriminin yanısıra, müziğiyle Erkan Pastırmacıoğlu, Naci Göçen, sesiyle Ethem Demir, okumalarla Gülgün Özçelik, Mehmet Salih Öksüzoğlu ve şiirlerle Ünal Ünaydın katkıda bulunacaklardır.
Katılım için Londra Sanat Forumu, londrasanatforumu@gmail.com e-posta adresinden ve 07950 892735 numaralı cep numarasından irtibat sağlanabilir.
Etkinlik halka açık olacaktır ve yerler kısıtlı olduğundan etkinlik için kayıt önemle rica olunur. Tüm ilgililere duyurulur. Tarih: 22.2.2018 Saat: 18.30-20.30
Adres: 29 Bedford Square London WC1B 3ED

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.