Batı Londra Türk Okulu yeni binasında

BATI Londra’da bulunan WLTS (West London Turkish School) Batı Londra Türk Okulu yeni binasında hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Eğitim Müşavirliklerinden gönderilen alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yeni öğretim yılında da yeni başarılara imza atmayı hedefleyen okulda her yaş ve seviyeye uygun sınıflar bulunuyor.

1988 yılından beri başarılı bir şekilde eğitim sunan okulun başkanı İrfan Kılıçoğlu yeni hizmet binaları ve faaliyetleri ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Uzun yıllardır Batı Londra’da faaliyet gösteren okulumuz bu yıl yeni binasında hizmet vermeye başladı. Okulumuz, kar amacı gütmeyen ve tamamen buradaki Türkiyeli topluma eğitim anlamında destek sağlamayı ilke edinmiş bir okuldur. Uzman eğitim kadromuz ile her yaş ve her seviyeye uygun sınıflarımız bulunmaktadır. Bünyemizde 3 yaş anaokulu sınıfından itibaren GCSE, A Level Türkçe sınav hazırlık sınıfları bulunmaktadır. Ayrıca, yetişkinlere özel Türkçe eğitim sınıflarımızda var. Her geçen yıl eğitim kalitemizi daha da yükseğe çıkarıp başarılar kazandırmaya devam ediyoruz. Okulumuzun verdiği hizmet kalitesini yerinde görmek isteyen tüm herkese kapımız sonuna kadar açık. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz dilerlerse, okul sonrası matematik, fen, drama, keman, gitar, ut dersleri gibi okul sonrası kulüp bölümünden yararlanabilmektedir.”

Eğer siz de Batı Londra’da bulunan WLTS (West London Turkish School) Batı Londra Türk Okulu ile tanışmak ve ücretsiz deneme derslerine katılmak isterseniz Acland Burghley School 93 Burghley Rd, London NW5 1UJ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin