Borcunuz mu var? – TCWP yanınızda

11

Yıllardır toplumu bir araya getiren ve özellikle Türkçe konuşan toplumlar arasında kadınların birlik ve beraberlik içerisinde hem sorunlarına çözüm bulduğu, hem sosyalleştiği hem de yeni projeler ürettiği Kıbrıslı Kadınlar Projesi (Turkish Cypriot Women’s Project), “Borç Projesi” ile borçlanan bireylere yardım eli uzatıyor.

Kuzey Londra bölgesinde yaşayan (Enfield, Hackney, Barnet ve Islington) bireylere borç servisi veren TCWP, kira borcu, sosyal yardımdan fazla ödenme, gaz ve elektrik gibi ödenmeyen fatura veya diğer borçlarla ilgili sorunlarınızda size güvenilir ve kaliteli tavsiyelerde bulunarak belki de çözümü çok kolay olan borç dertlerinizi gidermenizi sağlayabilir.

City of London tarafından desteklenen “Borç Projesi” hakkında daha detaylı bilgi almak ve ön görüşme randevusu almak için 0208 340 3300 numaralı hattan TCWP borç danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

TCWP HAKKINDA:

1984 yılında Londra’da temelleri atılarak kurulan TCWP, sosyal ortamda izole olmuş Kıbrıslı kadınları sosyal ortama geri kazandırmak amacıyla kuruldu. Yıllar önce bir grup girişimci kadın tarafından kurulan TCWP, bugün Londra’nın en büyük kadın vakıflarından biri olma özelliğini taşıyor.

Bugün Londra’da yaşayan Türkçe konuşan toplumlar içindeki kadınlara güvenilir ve kaliteli servis veren TCWP, sağlık, sosyal yardım, ulaşılabilirlik ve daha fazla birçok konuda yardım eli uzatırken, düzenlediği seminer ve eğitimlerle de toplumu bir araya getiriyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin