TWPA’nın Kıbrıs’a yardımları sürüyor

İNGİLTERE Türk Kadınları Yardım Derneği (TWPA) Kıbrıs’a yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor. Son olarak toplanan fitre paraları, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Yardım Hizmetleri’nin Güzelyurt bölgesinde bulunan Güneşköy’de 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ne ulaştırıldı. Toplanan bu yardım paraları sayesinde olan Rehabilitasyon Merkezinin ihtiyacı olan sahanın üzerine güneşlik yapılması için kullanılacak.

Konu hakkında TWPA’nın eski başkanlarından yönetim kurulu üyesi Semahat Mustafa gazetemize şunları söyledi:

“Üyelerimizden toplanan fitre paraları ile Güneşköy 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon merkezine yardımlarımızı ulaştırdık. Gidip orada birçok malzemeyi onlarla beraber aldık. Yapılacak güneşliğin montaj işçiliğini de Güzelyurt Belediyesi bizlere yapma sözü verdi. Geçen yılda Güzelyurt’a yine derneğimiz olarak yardım etmiş ve odalarında eksik olan bir klimayı temin etmiştik. Yardımlarımızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam edeceğiz.

Bu vesile ile öncelikle bizlere yardımlarını esirgemeyen üyelerimize, Güzelyurt Belediyesine, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Yardım Hizmetleri Güneşköy 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’nden Gülay Hanım’a yardım çalışmalarımızda bizleri destekledikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin