İngiltere’nin en zengin kadını öldü

İngiltere’nin en zengin kadınları arasında gösterilen Eva Rausing’in cesedinin Londra’nın batısında bir evde bulunduğu bildirildi.

evaAlp Ertunga Karaca’nın haberine göre İngiliz polisinden yapılan açıklamada, cesede, uyuşturucu bulundurduğundan şüphelenilen 49 yaşındaki bir kişinin gözaltına alınmasıyla bağlantılı yapılan bir ev araması sırasında rastlandığı belirtildi.

Açıklamada, cesedi bulunan kişinin, fiyatı milyar dolarlarla ifade edilen TetraPak ambalajlama şirketinin miras yoluyla sahibi bulunan Hans Kristian Rausing’in, 48 yaşındaki ABD doğumlu eşi Eva Rausing olduğu doğrulandı.

Cesedin bulunduğu evle bağlantısı olan kişinin artık polis gözetiminde olmadığı ve bir hastanede tıbbi yardım gördüğü kaydedilen açıklamada, ceset üzerinde yapılan otopsinin henüz resmi ölüm nedenini belirlemediği bildirildi.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.