Özel günlerinizin mimarı: Yol Catering

dsc_2643Yol Catering, 15 senelik aktif deneyimi ve kanıtlanmış başarıları ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyor.

İş dünyasına 2001 yılında ilk olarak Karagöz Catering olarak giren Yol Catering, özellikle 2001-2009 yılları arasında sayısız başarılı organizasyon ve girişimiyle özellikle Londra’daki Türkçe konuşan toplumlardan tam not alarak kalplerdeki yerini almıştı. 2009’dan bu yana özellikle toplumdan gelen yoğun istek üzerine organizasyon arenasına geri dönen Karagöz Catering, bundan böyle “Yol Catering” olarak hayallerde kalmış davet ve özel günlerin mimarı olmaya devam ediyor.

Servisleri arasında düğün, sünnet, nişan, kına ve özel günleri kapsayan Yol Catering, mutfaktan müziğe, mekan tasarımından bölgeye her konuda hayallerinizin bile belki erişemeyeceği detayları sizler için yaratmaya hazır. Profesyonel ve organizasyon alanında kanıtlanmış isimlerin yönetiminde işleyişini sürdüren Yol Catering ortaklarından Hacı Karagöz, “Biz, her zaman müşterilerimizin hayallerinin bir ortağı olmanın coşkusunu yaşıyoruz. 10 seneyi aşkın deneyimimizde her defasında onlarla beraber en başarılı ve en bütçe dostu girişimlerin mimarı olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.” diyor.

Yol Catering’e ulaşmak için aşağıdaki irtibat numaralarını kullanabilirsiniz:

Hacı Karagöz: 07506009597

Hüseyin Topal: 07432648707

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.