Hastalığın köküne inerek onu bitirmek mümkün

dsc_2623

Her türlü hastalığın özünde bedeninizin size vermeye çalıştığı bir mesaj olduğunu biliyor muydunuz? En basitinden daha ciddi boyutlarına, hastalıkların ve potansiyel kronikleşmiş rahatsızlıkların önünü kesmek, bedenimizi dinlemekten ve gerekli önlemleri zamanında almaktan geçiyor.

HABERCİ SİNYALLER

Bazı haberci rahatsızlıklar, aslında bedeninizin size duyurmaya çalıştığı bir “acil durum” alarmı. Uzakdoğu’da “bedeni anlama ve dinleme sanatı” olarak da nitelendirilen yoğun meditasyon tekniklerinde, alternatif tıp teknikleri aslında her zaman bedenin şikayet noktalarını bularak hastalıkların ve olası rahatsızlıkların önünü kesmeyi hedefliyor. İşte tam bu noktada, siz değerli okuyucularımız için başucu niteliğinde bir makale hazırladık. Edmonton’da bulunan Chinese Medical Centre sahibi ve alternatif tıp uzmanı Yan Wang ile hastalıkların kökleri ve tedavi yöntemlerine dair ufuk açıcı bir sohbet yaptık.

Yan Wang
Yan Wang

DEPRESYON VE ANKSİYENİN KÖKÜNÜ KAZIYIN

Vücudun enerji merkezleri olarak bilinen “çakra düzeni” temel alınarak gerçekleştirilen akupunktur yöntemi, 4 bin yıldan beri bedenin enerji sistemlerini dengeye sokmak için kullanılan bir yöntem. Kas ağrıları gibi fizyolojik şikayetlerin yanı sıra depresyon, anksiyete, panik bozukluk ve bipolar kişilik bozukluğu gibi mental rahatsızlıkların da tedavisinde kullanılıyor.

Yan Wang, insan bedenini bir ağaca benzetirken aynı ağacın kökleri gibi, insanın da köklerinden enerji aldığı ve sağlığını yönettiğini söylüyor. İnsan kökünün ayaklardan geçtiğini belirten Wang,  şunları söylüyor:

“Refleksiyoloji tedavisi ayak masajı ile başlayıp uzman terapist tarafından vücudunuzun enerji blokajlarını bulma yolundaki tedavi sürecidir. Kısacası, ayağınızdaki belli noktalardaki sizin bile bilmediğiniz kasılma noktaları, ağrılı bölgeler ve kulunçlar vücudunuzun size vermeye çalıştığı erken sinyaller olabilir.”

Bitkisel yağlar ve çözüntüler ile her türlü sağlık şikayetine daha önce belki de hiç rastlamadığınız “mucizevi” çözümler sunan Chinese Medical Centre, hem sağlığınıza hem de bedeninize verebileceğiniz en güzel hediye. Detaylı bilgi için 020 8803 0950 numarasından Chinese Medical Centre’ı arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.