Aldora’da yeni yıl öncesi büyük indirim

dsc_0579

Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden biri olan Aldora mobilya, yeni yıl öncesi %50’ye varan indirimlerin başladığını duyurdu.

Hem cebinizi hem evinizi hem de kendinizi mutlu edecek fırsatlar sunan yeni yıl öncesi büyük indirim kampanyası hakkında Aldora’nın Dalston’daki şubesinde, markanın ortaklarından Ahmet Kömür ile görüştük. Yıllardır Londralıların gözde mobilyacısı olan Aldora, kalitesinden değil fiyatlarından ödün veriyor.

Kayseri’de üretilen %100 Türk malı mobilyalar, Aldora markası ile Almanya, Fransa, Avusturya ve İngiltere gibi Avrupa’nın her geçen gün büyümeye devam eden en önemli markalarından biri haline gelmiş durumda. Firma ortaklarından Ahmet Kömür, hizmet vermeye başladıkları ilk günden bu güne başta Türkiyeliler olmak üzere hatırı sayılır kadar yabancı müşterilerinin de olmasını hem kendi başarıları hem de Aldora’nın kalitesi, fiyatları ve satış sonrası hizmetleri kapsamındaki başarısı olarak görüyor.

Kömür yaptığı açıklamada yemek odasından, yatak odasına, çocuk odasından, oturma gruplarına, halıdan porselen yemek takımı setlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesinde kaçırılmayacak fırsatlar ve indirimlerin başladığını duyurdu. Daha detaylı bilgi almak için Aldora Dalston şubesini 020 7254 3331 numaralı hattan arayabilir veya mağazayı ziyaret edebilirsiniz: 92-94 Kingsland High Street, Dalston, E8 2NS Londra.

dsc_0576

dsc_0585

dsc_0571

dsc_0569

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.