Pegasus ve flynas ortak uçuşlara başlıyor

peg

Daha ucuz ve alternatif seçenekleriyle bilinen Türkiye’den Pegasus ve Suudi Arabistan’dan flynas, birleşerek yolcularına her iki havayolunun bağlantılarını kullanma şansını veriyor. Yeni anlaşma dâhilinde Pegasus yolcuları artık İstanbul Sabiha Gocen Havalimanı’ndan Riyad ve Cidde’ye uçabilecek. Aynı anlaşma dâhilinde flynas yolcuları da Adana, Ankara, Hatay ve Trabzon’a Istanbul’dan direk uçabilecek.

Pegasus CEO’su Mehmet T. Nane, anlaşmanın imzalandığı seremonide “Türkiye’nin cüzdan dostu havayolu olarak, 102 uçuş nokrası ve 40 ülke ile her zaman tercih edilen ve kalitesinden ödün vermeyen bir marka olduk. Flynas ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşmadan dolayı gurur duymakla beraber bu partnerliğimiz sayesinde daha çok uçuş noktasına daha pratik olarak ulaşacağız. Orta Doğu’da daha çok duraklarımızın olması her zaman hedeflerimizden biri. Dolayısıyla bu anlaşmanın Orta Doğu’daki büyümemizin büyük bir başlangıcı olduğunu düşünüyorum” dedi.

flynas CEO’su Bander Al Mohanna ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yaptığımız bu harika anlaşma ile yolcularımıza şimdiden Pegasus Airlines ile Türkiye’de birçok noktaya uçma fırsatını verdik. Aynı fırsat, Türkiye’den Suudi Arabistan’a uçacak yolcular için de geçerli. İleriki dönemlerde anlaşmamızın uluslararası boyutlarını büyütmek de planlarımız arasında” dedi.

Uçuş fiyatları ve aktarmalar hakkında detaylı bilgiler www.flypgs.com/en ve www.flynas.com adreslerinde bulunabilir.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.