Kingsland Pharmacy sağlıklı yaşamın kapısını açıyor

dsc_0557

Londra’nın Türk eczanesi olarak bilinen Kingsland Pharmacy, size sağlıklı yaşamın kapılarını açıyor.

Yıllardır Türkçe konuşan toplumların yoğun olarak yaşadığı Hackney’de hizmet veren Kingsland Pharmacy, Türk eczacı Şeyda Sak ve tecrübeli çalışanları ile adeta sağlık durağı haline gelmiş durumda. Özellikle Türkiye ve Kıbrıs’a tatile veya ziyarete gidenlerin tansiyon ve kan şekeri ölçüm aletleri almak için tercih ettiği tek adres olan Kingsland Pharmacy eczacısı Şeyda Sak, daha sağlıklı bir hayatın mümkün olduğunu söylüyor. Londra Gazete’ye açıklama yapan deneyimli eczacı Sak tatil, iş gezisi veya herhangi bir sebepten dolayı yurt dışına çıkacak olan herkesin öncelikle kendilerine uğramaları halinde daha sağlıklı bir seyahat geçireceklerini belirtti. Yolculuğa çıkacak kişilerin gidecekleri ülkelere göre yanlarında bulundurmaları gereken ilaçların yanı sıra hiçbir zaman yanlarından ayırmamaları gerek ilaçlar ve takviyeler hakkında onları bilgilendirdiklerini söyleyen Sak, Kingsland Pharmacy olarak vermiş oldukları hizmetleri şöyle açıkladı:

“Yurtdışına çıkmadan önce hasta olsun ya da olmasın herkesin bize uğrayarak kendileri hakkındaki özel tavsiyelerimizi dinlemelerini tavsiye ediyorum. Özellikle kalp aspirini kullanan kişilerin Türkiye’de 75 mili gramlık aspirin satılmadığı için seyahat sürelerine bağlı olarak yeterli miktarda yanlarına aldıklarından emin olmalılar. Ayrıca gidecekleri ülkenin iklimine bağlı olarak yanlarında ishal ilacı, güneş kremi, çeşitli vitamin ve minerallerin de temin edilmesi gerekiyor. Öte yandan uçaktan korkan veya yolculukları stresli geçen kişilere rahatlatıcı bitkisel ilaçları reçetesiz olarak verebiliyoruz. Kingsland Pharmacy olarak koca karı ilacı olarak bilenen tedavi yöntemlerine karşı modern tıp ile üretilen bitkisel ilaçların doktor veya eczacılara danışılarak tüketilmesini tavsiye ediyoruz.”

İlaç satışının yanı sıra grip, menenjit ve hepatit aşılarınızı yaptırabileceğiniz Kingsland Pharmacy’de tansiyon, kan şekeri ve kolesterolünüzü ölçtürebilir uzman diyetisyen yardımı ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

dsc_0548

dsc_0550

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.