Güzellik ve bakımda La Moda devri

 

la-moda-guzellik-acilis-2

Güzellik ve bakımın yeni adresi La Moda görkemli bir açılış ile hizmete girdi.

Her biri alanında uzman isimlerin bir araya gelerek hizmet verdiği La Moda gençleştirme ve akne tedavisinden varis gidermeye, cilt pigmentasyonundan, vücut masajı ve makyaja, manikür ve pedikürden lazer epilasyon tedavisine kadar A’dan Z’ye her türlü güzellik hizmetlerini bir arada sunuyor. Açılışını Haringey Belediye Başkanı Ali Gül Özbek’in yaptığı ve Friern Barnet yolu üzerinde hizmet veren tek Türk güzellik salonu olan La Moda, yıllara dayanan tecrübesi ile alanında uzman Filiz Dolanbay ve Meliha Uzunsakal yönetiminde sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunuyor. La Moda güzellik merkezi sıcak atmosferi ve muhteşem dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

la-moda-guzellik-acilis-7

 

Tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile herkesin vazgeçilmez güzellik salonu La Moda’nın çalışanlarından Nazan Damani ve Gamze Yönten yaptığı açıklamalarda çalışanlar olarak hepsi işlerinde özel olarak eğitim almış ve uzmanlaşmış kişiler olduğunu, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vererek, 8 yılı aşkın tecrübeyle hanımlara hizmet vereceklerinin altını çizdi. La Moda işletmecileri Filiz Dolanmaz ve Meliha Uzunsakal ise yaptıkları açıklamada “Bizler burada profesyonel işler yapıyoruz. Hepimiz kendi alanlarımızda uzman kişiler olup yılların vermiş olduğu tecrübeye sahibiz. Salonumuzda kullandığımız bütün ürünler en son çıkan tıbbi güzellik materyalleri olup, güzellik ve bakım alanında en son teknoloji ürünleri ile hizmet veriyoruz.” dedi. Haftanın 6 günü açık olan La Moda, Pazartesinden Çarşambaya saat 09.00’dan 18.00’e, Perşembeden Cumartesine saat 09.00’dan 19.00’a kadar hizmet veriyor. La Moda hakkında ayrıntılı bilgi ve randevu için 0753 890 1233 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

la-moda-guzellik-acilis-3

la-moda-guzellik-acilis-5

la-moda-guzellik-acilis-4

la-moda-guzellik-acilis-1

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.