Hediye yağmuru devam ediyor

h1p1

One Stop MOT Centre müşterilerine hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Donanımlı personeli ve 20 yılı aşkın tecrübesi ile aracınızın bakımı ve onarımı üzerine kurulmuş olan One Stop MOT Centre köklü bir aile şirketidir. Arabanızın tüm bakım ve onarım servisleri, MOT servislerinin yanı sıra One Stop MOT Centre bünyesinde bulunan Universal Claims & Car Repairs kardeş şirketi ile kaza davalarınız başarıyla yürütüyor.

Gelişen müşteri portföyü ve topluma verdiği güvenle M.O.T. sektöründe öncü bir kuruluş haline gelen firmanın hedefi sizler için daha iyi hizmet verebilmek. One Stop MOT Centre başlattığı kampanya gereği servislerinden yararlanan müşterilerine her ay 50 pound değerindeki hediye çeklerini kendilerine takdim etmeye devam ediyor. One Stop MOT Centre’nin bu ayki şanslı müşterisi Londra Gazete öncülüğünde gerçekleştirilen çekilişle Doğan Özkes oldu. Kendisini tebrik eden firma yetkilileri, talihli müşterinin hediyesini iyi günlerde kullanmasını diledi.

h1p2

ARAÇ LASTİĞİNDE MUHTEŞEM KAMPANYA

Öte yandan geçtiğimiz ay One Stop MOT Centre ve Universal Claims ailesi olarak müşterilerinin yoğun isteğine kulak veren yetkililer, araç lastiği bölümünde yüksek kalitede ve uygun fiyata ürünlerini satışa çıkardı.

Sizde One Stop MOT Centre’nin hızlı ve profesyonel servislerinden yararlanmak ve hediye çekilişine katılmaya hak kazanmak isterseniz 5 Fairfield Road Edmonton London N18 2QP adresinde hizmet veren One Stop Mot Centre’i ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için 020 88 03 14 37 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.