FLUART mobilya ve konfor anlayışınızı değiştirmeye geliyor!

aaa

Klasik, basmakalıp, konforsuz ve dayanaksız mobilya dizaynlarından sıkıldınız mı? Cevabınız evet ise FLUART ‘ta zevkinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden her türlü mobilyayı bulabileceksiniz.

Kafeleriniz, restoranlarınız, ofisleriniz ve evleriniz için en yeni, en özgün, en konforlu ve en kaliteli mobilyaları bulabileceğiniz FLUART çok yakında Londra’da da hizmete girecek. Ahşap, metal, plastik, alüminyum ve paslanmaz materyalleri birleştirerek binden fazla ürün çeşidi ile 20 yılı aşkın süredir hizmet veren FLUART, Avrupa’nın birçok yerinden sonra Londra’da da hizmet verecek. 1994 yılında kurulan firma kendi üretim sistemi içerisinde, müşteri ve proje yöneticileri tarafından gelen talepleri, projede yer alan plan dahilinde hem ürünlerin imalatını gerçekleştiriyor hem de mimari uygulamasını tamamlayarak proje teslimi yapıyor.

YAZ SEZONUNA YENİ MOBİLYALAR İLE GİRİN

Mimari guruplar, alış veriş merkezleri, otel, restoran, kafe, bar, yazlık mekanların tercihi olan FLUART Londra’da başlatacağı hizmet ağı ile yaz sezonuna yeni mobilyalar ile girmenizi sağlayacak. Tecrübeli işadamı Sedat Öztaş tarafından yönetilecek olan FLUART, işletmelerinize özel çözümler ve üretimler ile yaz aylarının başlaması ile açılan yeni sezonuna en iyi şekilde girmenizde en büyük yardımcınız olacak.

YAŞAM ALANINIZI KENDİNİZ TASARLAYIN

Mobilyanın yeni ismi olan FLUART, kafe, restoran, bar, ofis gibi işyerlerinizi, evlerinizi, bahçelerinizi, kısaca tüm yaşam alanlarınızı tasarlayabilmenize olanak sağlıyor. Kendi tercihleriniz ve zevkinize göre istediğiniz mekanı baştan yaratmanıza imkan tanıyan FLUART, 1000’den fazla ürün çeşidi ile yeniden döşemek istediğiniz alanın boyutlarına göre mobilya üretimi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya geliyor.

Çok yakın bir zamanda 7 Hall Ln, Chingford, London,E4 8HH adresinde yer alacak olan FLUART hakkında daha fazla bilgi almak için 07557 478 165 veya 020 8529 2222 numaralı telefonları arayabilir ya da fluartlondon@gmail.com e-posta adresine yazabilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin